Kontakt os

Vi er klar på ved telefonen fra kl. 7.30 - 16.00 på alle hverdage – her kan 
du får svar på dine spørgsmål, vejledning, få hjælp til at bestille online og
blive henvist til en sælger. 

 

Schmeltz ApS
Rypevej 1, 8870 Langå
Tlf 7023 8033
Mail: schmeltz@schmeltz.net

 

Salgsafdelingen                                                                                                         

Distrikt Sjælland Øst

Kenneth Green Christensen
Kenneth@schmeltz.net
Tlf: 21 65 42 10

Distrikt Fyn / Sjælland Vest

Anders Frandsen
Anders@schmeltz.net
Tlf: 26 84 46 59

Distrikt Syd Vestjylland / Bornholm

Dorthe Kongsted
dorthekongsted@schmeltz.net
Tlf: 21 65 42 09

Distrikt Midtjylland

Kent Pedersen
Kentpedersen@schmeltz.net
Tlf: 20 30 73 50

Distrikt Østjylland

Daniel Laugesen
Daniel@schmeltz.net
Tlf: 21 65 42 07

Distrikt Nordjylland

Jim Schmeltz
jim@schmeltz.net
Tlf: 21 29 28 44

Bogholderi

Lisa Greve Tovgaard
lisa@schmeltz.net
Tlf: 70 23 80 33